Slávnostná hodová svätá omšaDátum pridania: 09.02.2015        Po?et zobrazení: 2602          tla?i? ?lánok

Slávnostná hodová svätá omša

Patrónkou nášho kostola a farnosti je sv. Dorota Panna a mučeníčka. Keďže Dorota má meniny 6. februára, svätá omša v nedeľu 8. februára bola pre našu farnosť slávnostná - konali sa hody.

Hodovú svätú omšu, ktorá bola o 11.00 hod celebroval diecézny otec biskup Mons. Viliam Judák spolu s dištriktuálnym dekanom Mgr. Jánom Smolkom, správcom farnosti Čičmany a Mgr. Pavlom Berkom, správcom farnosti Čavoj.
Po úvodnej omšovej piesni privítal vzácnu návštevu v mene farníkov starosta obce.

Dekan Ján Smolka sa vo svojej kázni zameral na život sv. Doroty a jej význam nielen v kresťanstve, ale aj v živote ľudí žijúcich v našej obci.

Svätá omša bola slávnostná a obetné dary niesli členovia Chrámového speváckeho zboru sv. Doroty oblečení v tradičnom ľudovom odeve.

V závere omše poďakovala členka speváckeho zboru Marta Gážiková otcovi biskupovi a dištriktuálnemu dekanovi za to, že prijali pozvanie nášho pána farára a svojou prítomnosťou umocnili duchovný zážitok tejto slávnosti.

Breitling Replica

Panerai Replica Watches

Rolex Replica Watches

TAG Heuer Replica

Cartier Replica Watches

Tag Heuer Replica Watches

Rolex Repliche Orologi

Rolex Replique

Fotogaléria - Hodové slávnosti

Hodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnostiHodové slávnosti

Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia