Mikuláš deťomDátum pridania: 17.12.2008        Po?et zobrazení: 2258          tla?i? ?lánok

Mikuláš deťom

6. decembraPatek Philippe replica zavítal k nám v sprievode anjela a čerta Mikuláš. Franck Muller ReplicaNezabudol ani na naše detičky, ktoré sa už naňho veľmi tešili.
No skôr ako rozdal deťom, ktoré celý rok poslúchali i tým, ktoré mu slúbili, že poslúchať budú darčeky, o príjemnú atmosféru popoludnia sa postarali členovia folklórnej skupiny Vrchárka.

Úvodom starosta obce Ján Novotka privítal prítomných. Kultúrny programSWISS REPLICA WATCHES otvorili členovia Mladej Vrchárky veselými scénkami a potom potešili detičky ruskou ľudovou rozprávkou Mrázik. Príbeh o spravodlivom Mrázikovi, zlej macoche a Nastenke saDuons sale HUBLOT REPLICA WATCHESreplica watches uk, top quality and 100% same as the original. deťom páčil, čo potvrdili veľkým potleskom.

Po rozprávke sa predstavila FS Vrchárka programom "Na posiedkach" a piesňou Mikulášku dobrý strýčku privítali v kultúrnomswiss replica watches dome Mikuláša. Ten už potom deťom rozdával očakávané darčeky.

Veselo bolo aj po rozdaní darčekov. Starosta obce spolu s členmi folklórnej replica watches ukskupiny spestril program veselými ľudovými Franck Muller replica ukpiesňami.


Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia