Otvorenie enduro sezóny

Dátum pridania: 06.11.2008        Po?et zobrazení: 1363          tla?i? ?lánok

17. mája 2008 sa už tradične konalo v našej obci otvorenie enduro sezóny, ktorú zorganizovali členovia miestneho Enduro klubu. Podujatie bolo veľmi dobre pripravené, zúčastnili sa ho nielen členovia miestneho Enduro klubu, ale aj členovia klubu Crossteam z Nitrianskeho Rudna.
Trať bola v areáli miestneho lyžiarskeho vleku.http://www.boliviainfoforum.org.uk/notes.phpPiaget replica ukPatek Philippe replica Na úvod si súťažiaci trať nesúťažne prešli, potrénovali a potom sa pustili do závodu. Hneď po štarte museli súťažiaci zdolať prvú prekážku, ktorá bola tvorená kmeňom stromu. Po nej nasledoval malý skok, dve zatáčky a výjazd. Na vrchu nasledovala otočka a potom samozrejme cesta späť.
Po ukončení pretekov a vyhlásení výsledkov sa zúčastnení posilnili chutným gulášom, ktorý bol už pre nich prichystaný.
Potom sa vybrali na spoločnú cestu cez Ovšiar – horské sedlo nad Čavojom smerom do Gápla a späť.