Čavoj postupuje do vyššej súťažeDátum pridania: 13.07.2011        Po?et zobrazení: 2496          tla?i? ?lánok

Čavoj postupuje do vyššej súťaže

Na začiatku sezóny si dali Čavojčania cieľ umiestniť sa do piatého miesta. Avšak tento cieľ nielenže splnili, ale pri výbornom kolektíve skončili dokonca na druhom mieste.

Tým si  po dlhých tritsiatich rokoch zabezpečili postup do vyššej súťaže.

Dôležitým ukazovateľom pre postup do vyššej súťaže je nielen bodové ohodnotenie, ale aj splnenie všeobecných platných pravidiel futbalu.
Aby sme nestratili cieľ z očí a aby boli motivovaní všetci spoluhráči mužstva, bolo potrebné splniť i tieto kritériá. Spoločnými silami sme si zvolili jasnú stratégiu, ktorá znamenala obrat k výborným výsledkom. V prvom rade sme pristupovali zodpovedne k športovej príprave na zápasy. Ďalej sme oslovili nadšencov futbalu, sponzorov a svojpomocne sme zabezpečili všetky potrebné záležitosti, t. j. oplotenie ihriska, sprchy, rekonštrukcia šatní a úprava športového areálu.
Konečný výsledok je dôkazom silnej spolupatričnosti spoluhráčov mužstva Čavoj, ale aj úprimný záujem nadšencov futbalu, ktorým záleží na športových úspechoch rodnej obce. Týmto  sme všetkým dokázali, že i v tak malej dedinke akou Čavoj bezpochybne je sa dá pri troche vôle robiť šport na vyššej úrovni,  na akej sa robil doteraz. Všetkým patrí srdečná vďaka.
Spoločne si prajeme úspešný štart do novej súťaže, nadšenie, vytrvalosť a stále zlepšovanie svojho postavenia.

Kolektív FO Čavoj:

Predseda TJ: Peter Maličký
Tajomník TJ:  Pavol Petriska
Pokladník TJ: Dušan Vlčko

Členovia výboru TJ: Milan Hrubina, Pavel Ivin
Hlavný tréner TJ: Michal Svrček
Zdravotník: Lýdia Vlčeková


Hráči TJ Slovan Čavoj: Miloš Zuzelka, Marcel Švarc, Juraj Halaška, Ľubomír Krištof, Radoslav Sýkora, Július Kovács, Martin Čičmanec, Milan Čičmanec, Augustin Petráš, Jozef Cibuľka, Tomaš Lukáň, Miroslav Chriňák, David Čičmanec, Peter Karvaš, Pavel Rajčan, Jozef Vlčko, Pavol Svrček, Matúš Súder, Tomáš Šimko, Dušan Súder st., Milan Halaška, Michal Svrček, Dušan Vlčko.


Radoslav Sýkora


Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia