Rozlúčková omša s kňazomDátum pridania: 02.02.2015        Po?et zobrazení: 2217          tla?i? ?lánok

Rozlúčková omša s kňazom

V nedeľu 11. januára 2015 sme sa na svätej omši, ktorá sa konala v kostole sv. Doroty v Čavoji, rozlúčili s odchádzajúcim pánom farárom z našej farnosti Mgr. Viktorom Mičudom.

Pán farár slúžil svätú omšu a v jej závere sa farníci s ním rozlúčili a poďakovali mu za jeho pôsobenie vo farnosti. Za všetkých sa s ním rozlúčili členovia Chrámového speváckeho zboru sv. Doroty, starosta obce Ing. Ján Halaška a členovia Poľovníckeho spolku Končiná. Po poďakovaní sa pán farár rozlúčil aj s ostatnými veriacimi.

Aj keď pán farár pôsobil v našej farnosti iba krátko (od 1. júla 2012) jeho osobný prínos po stránke materiálnej i duchovnej je nezanedbateľný.
Ďakujeme za kázne, ktorými dokázal osloviť a zaujať nielen dospelých, ale i deti, mládež a strednú generáciu. Bol pre nás nielen radcom, učiteľom a kritikom, ale pre deti vychovávateľom a pre všetkých predovšetkým duchovným liečiteľom.

Za všetko vyprosujeme pánovi farárovi veľké Pán Boh zaplať, vyslovujeme veľké Ďakujeme a v ďalšom pôsobisku prajeme veľa zdravia, duchovnej lásky a nech ho ochraňuje sedembolestná Panna Mária.

Breitling Replica

Panerai Replica Watches

Rolex Replica Watches

TAG Heuer Replica

Cartier Replica Watches

Tag Heuer Replica Watches

Rolex Repliche Orologi

Rolex Replique

Fotogaléria - Rozlúčková omša

Rozlúčková omšaRozlúčková omša

Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia