25. výročie založenia folklórnej skupiny VrchárkaDátum pridania: 16.12.2008        Po?et zobrazení: 1893          tla?i? ?lánok

25. výročie založenia folklórnej skupiny Vrchárka

V sobotu 12. júla 2008 sa našou malebnou obcou ozývala veselá hudba a spev. To oslávenkyňa, folklórna skupina Vrchárka, pozývala divákov a gratulantov na oslavy 25. výročia jej vzniku.

Oslavy otvoril starosta obce, ktorí privítal prítomných občanov, divákov, členov FS Vrchárka, členov detského folklórneho súboru, ako aj hostí z družobnej obce Branišovice.

Prítomných potešili svojim spevom Jana Krištofová a Marta Gážiková. Deti z detského folklórneho súboru sa predstavili zmesou piesní a tancov a potom už slovo patrilo oslávenkyni - folklórnej skupine Vrchárka. Veselá hudba a spev saDuons sale Piaget replica ukPatek Philippe replicaFranck Muller ReplicaHUBLOT REPLICA WATCHESSWISS REPLICA WATCHEShttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=cheap-replica-watches.htmlcheap replica watcheshttp://www.btkd.co.uk/personal.php, top quality and 100% same as the original.
ozývali široko-ďaleko.

Počas osláv starosta obce poďakoval nielen súčasným, ale aj zakladajúcim členom foklórnej skupiny za ich činnosť, za udržiavanie zvykov a tradícií ako aj za prezentovanie našej obce účasťou na rôznych slávnostiach a festivaloch.

Fotogaléria - FS Vrchárka - 25. výročie založenia


Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia