Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/do1284500/www_root/print.php(1) : eval()'d code on line 1
? Obec ?avoj

Branišovice - Čavoj 2011

Prvý augustový víkend sa niesol v znamení hudby, spevu a veselej nálady. V našej obci sme opäť privítali priateľov z družobnej obce Branišovice.

Návšteva bola spojená s Čavojskými letnými slávnosťami. Tento rok sa konal už ich 6. ročník.
Po privítaní hostí sa na futbalovom ihrisku na Kline uskutočnil priateľsky futbalový zápas, ktorý skončil výhrou domáceho mužstva.

Kultúrny program sa začal o 18-tej hodine v kultúrnom dome v Čavoji. Starosta obce Ján Novotka privítal starostu obce Branišovice Ing. Štefana Šottníka a prítomných hostí a občanov našej obce. Po úvodnom privítaní sa prítomným pásmom ľudových piesní a humorného slova predstavila folklórna skupina Strážovanka zo Zliechova a folklórna skupina Vrchárka z Čavoja. Na konci kultúrneho programu zaspievali spoločnú piesen "Tam pod Strážovom".

Po kultúrnom programe bolo pre všetkých pripravené malé občerstvenie, o ktoré sa postarali členovia Poľovníckeho spolku Končiná. Podával sa chutný guláš a kapustnica.

Večer sa uskutočnila diskozábava. Spievaja Janka Krištofová, do tanca hrala hudobná skupina Peťo Band.

Fotogaléria - Branišovice - Čavoj 2011


Súvisiace odkazy: Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,
?lánok je tla?eny zo stránky www.cavoj.sk. Webovy obsah je generovany systémom CITYPORTAL spolo?nosti r65 studio. www.r65studio.sk