Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/do1284500/www_root/print.php(1) : eval()'d code on line 1
? Obec ?avoj

4. ročník Čavojských letných slávností

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností.

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností. Tieto sa uskutočnili v sobotu 15. augusta 2009.

Slávnosti začali v popoludňajších hodinách. Pre deti bolo v areáli základnej školy - v Horičke pripravené športové popoludnie, kde si mohli medzi sebou zmerať sily v rôznych disciplínach, napr. v streľbe zo vzduchovky, v behu vo vreci, cez prekážky a ďalších. Taktiež sa mohli povoziť na poníkoch a koňoch.
Po ukončení súťaží bol každý účastník odmenený diplomom, sladkou odmenou a drobnými darčekmi.

O 20-tej hodine folklórna skupina Vrchárka otvorila piesňou večerný program. Po úvodnej básní v podaní Zuzany Novotkovej sa prítomným občanom, chalupárom i náhodným návštevníkom našej obce prihovoril starosta obce Ján Novotka, ktorý ich na tohtoročných slávnostiach srdečne privítal a poprial príjemný zážitok. Taktiež sa poďakoval sponzorom a všetkým, ktorí sa pričinili o to, aby sa slávnosti mohli uskutočniť.
Na záver príhovoru požiadal prítomných aby vstali a minútou ticha si uctili pamiatku obetí nešťastia v Bani Handlová.
Potom už uviedol vystúpenie FS Vrchárka, ktorá si pripravila pásmo ľudových piesní a tancov.
Po vystúpení sa do ranných hodín konala zábava. Do tanca hrala skupina M+M.

Počas trvania osláv bolo pre všetkých pripravené občerstvenie a chutný guláš.

Fotogaléria - 4. ročník letných slávností


Súvisiace odkazy: Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,
?lánok je tla?eny zo stránky www.cavoj.sk. Webovy obsah je generovany systémom CITYPORTAL spolo?nosti r65 studio. www.r65studio.sk