4. ročník Čavojských letných slávnostíDátum pridania: 17.08.2009        Po?et zobrazení: 7760          tla?i? ?lánok

4. ročník Čavojských letných slávností

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností.

Obecný úrad v Čavoji v spolupráci so Slovenským orlom a Poľovným spolkom Končina usporiadal v poradí už 4. ročník Čavojských letných slávností. Tieto sa uskutočnili v sobotu 15. augusta 2009.

Slávnosti začali v popoludňajších hodinách. Pre deti bolo v areáli základnej školy - v Horičke pripravené športové popoludnie, kde si mohli medzi sebou zmerať sily v rôznych disciplínach, napr. v streľbe zo vzduchovky, v behu vo vreci, cez prekážky a ďalších. Taktiež sa mohli povoziť na poníkoch a koňoch.
Po ukončení súťaží bol každý účastník odmenený diplomom, sladkou odmenou a drobnými darčekmi.

O 20-tej hodine folklórna skupina Vrchárka otvorila piesňou večerný program. Po úvodnej básní v podaní Zuzany Novotkovej sa prítomným občanom, chalupárom i náhodným návštevníkom našej obce prihovoril starosta obce Ján Novotka, ktorý ich na tohtoročných slávnostiach srdečne privítal a poprial príjemný zážitok. Taktiež sa poďakoval sponzorom a všetkým, ktorí sa pričinili o to, aby sa slávnosti mohli uskutočniť.
Na záver príhovoru požiadal prítomných aby vstali a minútou ticha si uctili pamiatku obetí nešťastia v Bani Handlová.
Potom už uviedol vystúpenie FS Vrchárka, ktorá si pripravila pásmo ľudových piesní a tancov.
Po vystúpení sa do ranných hodín konala zábava. Do tanca hrala skupina M+M.

Počas trvania osláv bolo pre všetkých pripravené občerstvenie a chutný guláš.

Fotogaléria - 4. ročník letných slávností


Súvisiace odkazy: 0. ročník rok 2005, 1. ročník rok 2006, 2. ročník rok 2007, 3. ročník rok 2008, 5. ročník rok 2010, 6. ročník rok 2011, 7. ročník rok 2012,

Náhodná fotografia