Prvé sväté prijímanieDátum pridania: 31.05.2009        Po?et zobrazení: 3505          tla?i? ?lánok

Prvé sväté prijímanie

Ty, Ježišu, malé dievčatko v bielom a starostlivo upravených chlapcov v šate prvoprijímajúcich..., pripútaj si ich, pozhováraj sa s nimi, zdôver sa im, upozorni ich uprostred mnohých dojmov z tohto dňa na seba, že Ťa potrebujú viac ako čokoľvek iné.

Dňa 31. mája 2009 zavítal Kristus do sŕdc detí našej farnosti. Prvýkrát vo svojom živote ho prijali žiaci 3. ročníka z rúkFranck Muller Replica vdp. Andreja Guniša v rímsko-katolíckom kostole sv. Doroty v Ćavoji.
Kňaz naše prvoprijímajúce deti pripravil k prijatiu dvoch sviatostí - sviatosti zmierenia a sviatostného prijímania s veľkou snahou, ochotou a láskou.

 

Omšu slúžil kňaz Andrej Guniš. Sviatočnú Replique montres de Omegareplique montre de rolexatmosféru dopĺňali svojim nádherným spevom detský spevácky zbor Anjelik a členovia chrámového speváckeho zboru sv. Doroty.

Prvoprijímajúce deti:

  • Jakub Krpelan
  • Juraj MontBlanc replicaMazáň
  • Marek Neuschl
  • Adam Novotka
  • Bibiána Rajčanová

Prvé sväté prijímanie je pre Replique Montre De IWCReplique Montre De Breitlingdieťa výnimočným dňom s nezabudnuteľnou atmosférou pre celú rodinu.

Našim prvoprijímajúcim deťom prajeme, aby http://fill1.com/ap-audemars-piguet/si tento okamih, túto chvíľu hlboko zapísali do svojich srdiečok, aby Duons sale Replique montres de Omegahttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=swiss-replica-watches.htmlcheap replica watchesLongines replica watchescheap fake watches, top quality and 100% same as the original.na ňu nikdy nezabudli a s radosťou pristupovali pri každej Patek Philippe replicaHUBLOT REPLICAsvätej omši k svätému prijímaniu.
Aby zo stretnutia s Ježišom v Oltárnej sviatosti čerpali silu aFranck Muller replica uk povzbudenie, a tak zostali verní svojmu najväčšiemu priateľovi Pánu Ježišovi po celý život.

Fotogaléria - Prvé sväté prijímanie


Súvisiace odkazy: Moja obec, Občan, Návštevník, Samospráva, Vzdelávanie,

Náhodná fotografia